Połączenie tradycyjnych oraz nowych mediów w |Pimedia!

|PIMEDIA powstała dzięki transferowi wiedzy, zespołu i doświadczenia trzech podmiotów działających na rynku reklamy i marketingu od ponad 14 lat.

Priorytetem wyznaczającym nasz kierunek rozwoju jest kompleksowość świadczonych usług. Starając się jak najpełniej realizować powierzone nam przez naszych Klientów zadania, wykorzystujemy wiedzę, doświadczenie i zaplecze techniczne firm, z których się wywodzimy. Synergia wartości reprezentowanych przez takie podmioty jak Netratio, Netmind oraz Internet Contact SA zaowocowały nową jakością – systemowymi rozwiązaniami w zarządzaniu procesami marketingu w firmie.

  • Netratio, od początku swojego istnienia skupiało młodych i dynamicznych ludzi z pasją, chcących dzielić się swoją praktyczną wiedzą z zakresu tradycyjnych i nowych mediów. Dzięki doświadczeniu, profesjonalizmowi oraz wypracowaniu szeregu dobrych praktyk Netratio z sukcesem zrealizowało wiele kampanii mediowych dla największych klientów komercyjnych oraz instytucjonalnych w Polsce.
    Znajomość rynku mediów oraz świadomość funkcjonujących w jego ramach mechanizmów, którymi to dysponują specjaliści Netratio stały się podstawą najlepszej proporcji między ceną a efektywnością prowadzonych przez |PIMEDIA house kampanii mediowych.
  • Netmind – od momentu powstania w 2007 roku skupił się na pozycjonowaniu serwisów internetowych oraz działaniach z zakresu marketingu wyszukiwarek. Zdobyte w tym czasie doświadczenie i bogate zaplecze pozycjonerskie, poparte zgranym zespołem fachowców sprawiło, że Netmind w krótkim czasie stał się jedną z najskuteczniejszych agencji SEM/SEO obsługujących największych klientów z różnych branż.
    Obecnie profesjonalizm i zaplecze pozycjonerskie Netmind stanowią o skuteczności działania |PIMEDIA search.
  • Internet Contact SA, którego początki sięgają roku 1998, to jedna z pierwszych agencji interaktywnych w Polsce. W roku 2011, 14 lat jej doświadczeń stało się udziałem |PIMEDIA. Szczególna waga tego faktu wyraża się przede wszystkim w zaawansowanej bazie know-how, rozwiniętej w oparciu o długofalową współpracę z podmiotami będącymi liderami swoich segmentów rynkowych.