|PIMEDIA sem – Reklama w wyszukiwarkach

Działania agencji SEM (Search Engine Marketing) to obecnie najbardziej efektywna forma reklamy internetowej. Korzystając z wieloletniego doświadczenia oraz zaplecza pozycjonerskiego, jakim dysponuje |PIMEDIA SEM gwarantujemy naszym Klientom obecność na najwyższych pozycjach list wyszukiwania. Nie zadowalają nas mierne wyniki, ale wymierne efekty naszych działań. Dlatego nie pobieramy opłat za pozycjonowanie fraz, które nie znalazły się na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania!

Przeprowadzana przez naszą agencję SEM reklama w wyszukiwarkach to skuteczne działania, które prowadzone są zgodnie z polityką Google – jesteśmy certyfikowanym partnerem tej wyszukiwarki, więc organizowana przez nas reklama w Google to efektywne i w pełni bezpieczne procedury, które nigdy nie doprowadzą do zablokowania strony lub innego rodzaju utrudnień.

Reklama w wyszukiwarkach proponowana przez naszą agencję SEM to nowoczesne rozwiązanie, pozwalające na dotarcie do szerokiej grupy klientów, którzy są już potencjalnie zainteresowani ofertą: dana reklama w Google wyświetla się po wpisaniu konkretnych, związanych z nią słów kluczowych.