|PIMEDIA search – Kampanie linków sponsorowanych Google Adwords

Prosta zasada: Klient zawsze na pierwszym miejscu… pierwszym miejscu wyszukiwarki Google!

Google nie ma dla nas tajemnic - skuteczność osiągamy dzięki odpowiedniej konfiguracji wszystkich dostępnych narzędzi marketingu w wyszukiwarkach, takich jak SEO (Search Engine Optimization - audyt oraz optymalizacja kodu i zawartości stron internetowych), SEO Copywritingu, jak również kampanii linków sponsorowanych.

To właśnie dzięki kampaniom Google Adwords każdego dnia użytkownicy widzą adresy stron, które pozycjonujemy wśród pierwszych wyników wyszukiwania lub linków sponsorowanych.

Certyfikowany partner Google Adwords Kwalifikacje i etyka prowadzonych działań potwierdzona certyfikatami Google

Działania związane z marketingiem wyszukiwarek, takie jak linki sponsorowane Google oraz pozycjonowanie, jak żadne inne wymagają wiedzy, doświadczenia, ale także, a może przede wszystkim, działań etycznych, dozwolonych przez Google. Wiedza i umiejętności jakimi dysponujemy oraz stosowane przez nas na co dzień praktyki zyskały potwierdzenie w licznych certyfikatach przyznawanych bezpośrednio przez Google. Stanowią one odzwierciedlenie wysokiego standardu naszych usług.

Proponowane przez nas kampanie Google Adwords (kampanie linków sponsorowanych) to skuteczny i bezpieczny sposób, który pozwala naszym Klientom na zaistnienie w przestrzeni wirtualnej oraz pozyskanie wielu nowych klientów.