|PIMEDIA interactive – interaktywnie i nowocześnie

Nowoczesne technologie w służbie marketingu

|PIMEDIA interactive to agencja interaktywna specjalizująca się w dostarczaniu usług internetowych, m.in. kreacji serwisów internetowych, tworzeniu szytych na miarę rozwiązań informatycznych wspierających zarządzanie wiedzą oraz procesy biznesowe. Pracuje nad nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi oraz marketingowymi, dzięki którym wiedza o kliencie staje się realną wartością dodaną w firmie.

Nasze produkty umożliwiają dostęp do informacji i danych firmy - jej klientom, pracownikom i partnerom handlowym, niezależnie od miejsca ich pobytu. Usługi, które oferujemy naszym klientom obejmują pełny zakres budowania wizerunku firmy w Internecie oraz wsparcie procesów biznesowych poprzez tworzenie portali korporacyjnych.

Strategią firmy jest dostarczanie rozwiązań technologicznych pozwalających na praktyczne oraz proste wdrażanie metodologii Knowledge Management w organizacji oraz w jej otoczeniu.

|PIMEDIA interactive pracuje nad nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi oraz marketingowymi, dzięki którym wiedza o kliencie staje się realną wartością dodaną w firmie. Nasze produkty umożliwiają dostęp do informacji i danych firmy - jej klientom, pracownikom i partnerom handlowym, niezależnie od miejsca ich pobytu.

Usługi, które oferujemy naszym klientom obejmują pełny zakres budowania wizerunku firmy w Internecie oraz wsparcie procesów biznesowych poprzez tworzenie portali korporacyjnych.

Strategią firmy jest dostarczanie rozwiązań technologicznych pozwalających na praktyczne oraz proste wdrażanie metodologii Knowledge Management w organizacji oraz w jej otoczeniu.

Gotowe rozwiązania, konfigurowane do indywidualnych potrzeb

Długoletnia praktyka w tworzeniu profesjonalnych serwisów oraz portali internetowych, a także położenie nacisku na zastosowanie zaawansowanych technologii pozwalają nam na dostarczanie rozwiązań z zakresu m.in.: dedykowanych systemów informatycznych, marketingu internetowego, e-commerce, business-intelligence itp.

Oferta firmy obejmuje wiele gotowych, przetestowanych i działających aplikacji, systemów oraz usług opartych o technologię WWW. Gotowe produkty każdorazowo konfigurowane są zgodnie z wymaganiami klientów tak, by spełniały specyficzne wymagania.

Rozumiemy indywidualne potrzeby naszych klientów, bo sami jesteśmy niepowtarzalni. |PIMEDIA interactive gwarantuje pełną integrację przygotowanych rozwiązań z dotychczas stosowanymi systemami i procedurami, dzięki czemu ich wdrożenie do działania nie skutkuje problemami ze zgodnością nawet w największych organizacjach.

Pełne wsparcie

Mamy świadomość jak istotne jest szybkie reagowanie, a także codzienne wsparcie w ramach współpracy z naszymi klientami. Właśnie dlatego nad naszymi projektami czuwamy w systemie 24/7/365 - jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom stabilność oferowanych przez nas usług stoi na najwyższym poziomie.