|PIMEDIA house – planowanie kampanii oraz zakup mediów

Różne potrzeby, różne media

Nasz dział Media House zapewnia kompleksowy zakup i planowanie mediów ATL (prasa, radio, telewizja, internet, outdoor), a także dostęp do nośników niestandardowych, stanowiących idealne uzupełnienie kampanii marketingowych o innowacyjnym charakterze. Podstawą podejmowanych działań |PIMEDIA house jest świadomość tego, że sukces naszych Klientów zależy od dotarcia do konsumentów. Właśnie dlatego media wykorzystywane w naszych kampaniach dobieramy niezwykle precyzyjnie. Wiedza na temat konsumentów połączona z analizą ilościową i jakościową rynku oraz zakup mediów, które najlepiej zrealizują założone cele - to nasz przepis na sukces, czyli optymalne planowanie kampanii reklamowych w mediach ATL, a przede wszystkim kampanii w internecie.

Działasz lokalnie czy globalnie?

Niezależnie od tego, czy jako nasz Klient jesteście globalną korporacją, czy też podmiotem lokalnym, nasz media house zawsze z taką samą uwagą analizuje Wasze potrzeby. Zajmujemy się planowaniem kampanii zarówno wysoko, jak i niskobudżetowych. W działaniach na rzecz Klientów naszym celem jest przede wszystkim znalezienie właściwej proporcji pomiędzy wysokością zaangażowanych środków a maksymalizacją efektów.

Indywidualne podejście razy skuteczność równa się |PIMEDIA house

Analizując planowane przez nas działania przyglądamy się rzeczywistym potrzebom naszych Klientów i dajemy im pewność maksymalnej skuteczności w ramach opracowanej strategii. W Media House |PIMEDIA zyskujecie Państwo produkty przygotowane specjalnie dla Was - u nas nie wykorzystujemy utartych schematów i szablonów. Szukamy właściwej, zindywidualizowanej formuły dla każdego z naszych Klientów. Organizujemy nietypowe kampanie reklamowe w internecie i niestandardowy zakup mediów – niestraszne nam żadne nośniki.