Aktualności - www.pimedia.pl

16.07.2013

Marszałek na rowerze twarzą kampanii

Na billboardach na terenie całego Dolnego Śląska pojawiły się dziesiątki plakatów z uśmiechniętym Rafałem Jurkowlańcem, marszałkiem województwa, na rowerze. Wszystko to za sprawą akcji, która ma na celu zachęcenie mieszkańców do aktywnego wypoczynku w regionie. Władze województwa zapraszają do odwiedzenia nie tylko niezwykle popularnego wśród turystów Wrocławia, ale również do zaplanowania weekendowego wypoczynku na terenie całego województwa. A jest w czym wybierać - zamki w Żmigrodzie i Oławie, pałace w Radomierzycach i Krzyżowej, Jaskinia Niedźwiedzia – to tylko kilka inspiracji na letnie wycieczki. Kampania Razem odkryjmy Dolny Śląsk ma na celu aktywizację mieszkańców województwa i przekonanie ich, że w zasięgu ręki znajduje się wiele ciekawych miejsc do odkrycia. Wśród nich nie tylko stolica województwa, ale również liczne zabytki i szlaki turystyczne, np. Szlaki Historii i Tradycji Wrocławia czy Główny Szlaki Sudecki.

Razem odkryjmy Dolny Śląsk to akcja promująca krajobrazowe, przyrodnicze i kulturowe walory Dolnego Śląska głównie wśród jego mieszkańców. Jest to kolejna odsłona kampanii Tajemniczy Dolny Śląsk. Nie do opowiedzenia - do zobaczenia. Liczymy, że mieszkańcy województwa pójdą w ślady marszałka i odkryją, jak inspirujące może być podróżowanie po Dolnym Śląsk. - mówi Marta Kozok, client service director w |PIMEDIA Group.

Marszałek zaprasza też do udziału w konkursie na najciekawsze miejsca w regionie. Ambasadorem Dolnego Śląska może zostać każdy - wystarczy wziąć udział w konkursie i napisać własną kartę przewodnika turystycznego stworzonego przez internautów. Na stronie www.dolnyslask.pl można zgłaszać propozycje miejsc wartych odwiedzenia. Rozstrzygnięcie konkursu przewidziano na koniec sierpnia.

Dolny Śląsk

Dolny Śląsk

powrót